Pomoc drogowa Rybnik

POMOC DROGOWA – HOLOWANIE

Od teraz nasza firma świadczy również usługi Pomocy drogowej na terenie Polski! Dzięki Auto lawecie Volkswagen LT możemy przewozić samochody nawet do 1600 kg masy własnej oraz 2 pasażerów plus kierowca! Mocna wyciągarka umocowana na najazdach sprawi że każdy samochód czy to sprawny czy uszkodzony bez problemu zostanie wciągnięty na najazdy, a wielkie i z daleka widoczne koguty na dachu sprawią że załadunek nawet na ruchliwej drodze będzie maksymalnie bezpieczny! Usługa pomocy drogowej działa 24h na dobę, jest możliwość transportu w mieście jak na przykład Racibórz, Rybnik, Żory czy Wodzisław śląski! jak i przewozu samochodu przez pół Polski! Wystarczy że zadzwonisz i podasz nam dokładny adres skąd i gdzie przetransportować wybrane auto!

Na usługi Pomocy Drogowej ( Holowania ) wystawiam Fakturę VAT lub paragon! wszystko odbywa się uczciwie i legalnie, a ustalona kwota jest ostateczna! Do kwoty nie zostaną doliczane żadne dodatkowe koszty o których nie rozmawialiśmy!

Cena za załadunek i rozładunek to 100 zł brutto, plus 2 zł brutto za każdy przejechany kilometr ( dystans liczony jest od wyjazdu siedziby firmy w Radlinie w dwie strony )

Jeżeli potrzebujesz holowania zadzwoń do mnie pod nr 608208415

AutoStein - Samochody używane Rybnik
NIE POTRAFISZ SPRZEDAĆ SWOJEGO SAMOCHODU? ZROBIMY TO ZA CIEBIE!
PREVIOUS POST
POMOC DROGOWA – HOLOWANIE
NEXT POST

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *