O nas

AutoStein – Salon samochodów używanych z gwarancją

Poszukujesz samochodu? Planujesz zmianę samochodu na nowszy model ? a może szukasz swojego pierwsze auta? Zapraszamy do naszego komisu samochodowego mieszczącego się w Radlinie na ul. Rybnickiej 68. Nasz komis samochodowy mieści się przy głównej drodze przelotowej pomiędzy miastami Rybnik i Wodzisław-Śląski.

W swojej ofercie posiadamy samochody używane wszystkich marek, samochody krajowe, ubezpieczone i zarejestrowane. Naszym głównym atutem jest fakt iż wszystkie samochody są czyste i zadbany oraz sprawdzone pod względem technicznym i lakierniczym przez naszych pracowników. Każdy klient zostanie profesjonalnie obsłużony, a wszelkie wady i zalety samochodu zostaną dokładnie pokazane.

Każdy samochód w naszym komisie aut używanych można sprawdzić na dowolnej stacji diagnostycznej, istnieje również możliwość sprawdzenia stanu technicznego samochodu podczas jazdy próbnej za kierownicą samochodu. Każdemu klientowi udostępniamy czujniki grubości lakieru.

Nasz komis na runku działa już od wielu lat, cieszy się dobrą opinią, a nasi klienci stale nas polecają i wracają po zakup kolejnych samochodów. Zaletą naszego komisu są przeszkoleni pracownicy którzy ukończyli wiele kursów i certyfikatów dzięki czemu dogłębnie sprawdzają samochody oraz informują o stanie faktycznym nabywanego samochód.

Samochody sprzedajemy na całą Polskę, nasi główni odbiorcy to mieszkańcy Raciborza, Rybnika, Wodzisławia, Gliwic, jak i Radlina i Jastrzębia. Nie jeden nasz samochód pojechał do Głubczyc, opola czy nawet Warszawy i Poznania.

AutoStein – Mimo wieloletniego doświadczenia w sprzedaży jak i prowadzeniu komisu samochodów używanych staramy się ciągle rozwijać i poszerzać naszą wiedzę poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach. Pragniemy aby nasz klient wychodził od nas zadowolony i uśmiechnięty. A podczas pisywania umów zostanie poczęstowany aromatyczną kawą.

 

Krótka historia powstania naszego salonu samochodowego: 

Handlem samochodami zajmujemy się od 2007 roku, łącznie od tego czasu sprzedaliśmy i kupiliśmy już ponad 2600 samochodów, pierwszy komis powstał w Raciborzu, następnie rozszerzyliśmy działalność o komis w Rybniku, na dzień dzisiejszy znajdujemy się w Radlinie na ul. Rybnickiej 68 a na naszym placu mieścimy ponad 50 samochodów w różnym przedziale cenowym. Początkowo sporo jeździliśmy do Niemiec po samochody, poznaliśmy tamten rynek oraz ceny. Na dzień dzisiejszy skupiamy się na sprzedaży samochodów zarejestrowanych w Polsce. Przyjmujemy samochody w rozliczenie, pomagamy w sprzedaży samochodów naszym klientom, a samochodów do naszego komisu poszukujemy od prywatnych właścicieli. Każdy samochód dogłębnie sprawdzamy, mierzymy miernikiem lakieru jak i staramy się rzetelnie informować klientów o stanie faktycznym nabywanego auta.

 

Zakup Skontrolowany co to takiego? 

Zajmując się handlem samochodami zauważyliśmy iż dużo naszych stałych klientów jak i znajomych zgłasza się do nas aby pomóc im w sprawdzeniu samochodu z innego komisu, przed zakupem. Postanowiliśmy więc ok 2014 roku wprowadzić do oferty usługę zakupu skontrolowanego w którym pomagamy naszym klientom w sprawdzeniu wybranego przez nich samochodu przed zakupem. Jedziemy sami lub w obecności klienta na ekspertyzę wybranego auta, gdzie dokładnie sprawdzamy jego stan blacharski, lakierniczy jak mechaniczny i wizualny. Doradzamy jakie wybrany model ma minusy oraz zalety, doradzamy w zakupie i sprawdzamy wszystkie dokumenty po czym negocjujemy z sprzedawcą cenę zakupu samochodu.

Jeżeli więc nie znalazłeś nic ciekawego w naszej ofercie samochodów używanych, a masz upatrzony samochód w innym miejscu, boisz się jednak kupić kota w worku, to zapraszamy do kontaktu, a pojedziemy i sprawdzimy wybrany przez Ciebie samochód. Telefon kontaktowy do Zakupu (s)kontrolowanego to: 608208415

 

Dbając o twoje zadowolenie, znajdziesz na naszej stronie informacje jak sprawdzić samochód przed zakupem:  

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem samochodu w naszym komisie samochodowym jak i z innego miejsca zachęcamy do zapoznania się z naszym blogiem w którym dokładnie opisujemy jak sprawdzić samochód przed zakupem, na co zwrócić uwagę oraz jak potwierdzić autentyczność przebiegu. Mamy nadzieję że nasz blog pomoże wam w znalezieniu wymarzonego samochodu.

 

Pomoc drogowa – Holowanie pojazdów na terenie Polski

Miałeś awarię i potrzebujesz pomocy drogowej? A może zakupiłeś samochód sprowadzony bez tablic rejestracyjnych i chcesz go przywieźć do domu? Nie ma problemu! Świadczę usługi pomocy drogowej 24h! Możliwość holowania auta nawet do 1600 kg masy własnej! Ponadto mogę zabrać nawet 2 pasażerów, moja laweta jest 3 osobowa! Wszystko na jasnych warunkach! Załadunek i rozładunek zaledwie 100zł plus 2 zł za przejechany kilometr! Chcesz się umówić na transpor auta? Zadzwoń pod nr 608208415

Referencję

Ukończyliśmy takie kursy i szkolenia jak m.in. Akademia rozwoju dealera 3 etapy, Rozwój dealera dicoria group czy szkolenie Brian Trace itp. 

Masz pytania do nas? Zapraszamy do kontaktu pod numerem : 608 208 415 

 

 

 

loading