Kredyty

Kredyty samochodowe, gotówkowe oraz pożyczki pozabankowe w jednym miejscu!

 

W ofercie posiadamy 6 najpopularniejszych banków oraz ponad 20 produktów pozabankowych, dzięki czemu w szybki i prosty sposób jesteśmy w stanie wyliczyć najkorzystniejszą ofertę kredytową dla każdego klienta. Wszystkie kalkulacje wykonujemy na miejscu w naszym biurze, a wstępną zdolność kredytową otrzymujemy w 15 minut. Tylko u nas porównasz oferty różnych banków oraz różnych firm pozabankowych.

Udzielamy kredytów samochodowych nawet do 100% wartości samochodu ( bez wkładu własnego ) na okres do 12 lat z możliwością wcześniejszej spłaty. Mamy również możliwość wyliczenia raty kredytu oraz zdolności kredytowej na telefon bez wizyty w naszej firmie!

Uruchamiamy kredyty gotówkowe dla naszych klientów zainteresowanych zakupem samochodu jak i dla klientów zewnętrznych chcących jedynie otrzymać pożyczkę bankową lub pozabankową.

Masz negatywną historię BIK lub BIG? To nie problem, na pewno znajdziemy produkt który uda nam się uruchomić pomimo negatywnej historii kredytowej. Przyjedź wprowadzimy wniosek sprawdzimy ofertę kilku produktów, porównamy je ze sobą i wybierzemy najtańszą i najkorzystniejszą.

Chcesz kupić nowy samochód a nie masz środków? A może interesuje Cię jedynie gotówka celem wyjazdu na wakacje? A może chcesz finansowanie na zakup samochodu w takiej kwocie aby zostało jeszcze na wyjazd na wakacje? Nie zastanawiaj się… przyjedź do nas! Masz pytania? Dzwoń: 608208415

Krystian Stein – Agent kredytowy

ul. Rybnicka 68

44-310 Radlin

 

 

 

  1. mariusz dusza says:

    witam, chce zapytac o oferte tzn samochód bez bik.jestem zainteresowany ale błedy młodosci niestety nie pozwalaja mi na kredyt w banku. Obecnie od 12-lat jako górnik, 43 lata, w kwk mysłowice wesoła, interesuje mnie zakup auta na dojazdy do pracy na okres okolo 24-miesiecy

    1. ZarzadzanieAutoStein says:

      Witam. Posiadamy umowy z 6 bankami i 20 produktami pozabankowymi, mamy również produkty nie sprawdzające bazy BIK, jednak niektóre banki jak np Getin Bank sprawdzają bazę tylko na 3 lata do tyłu, w związku z czym zapraszam sprawdzimy Pana BIK i dopasujemy najtańszy produkt dla Pana.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

wczytywanie