Ubezpieczenia i Kredyty

UBEZPIECZENIA

Tanie ubezpieczenia komunikacyjne – 12 towarzystw ubezpieczeniowych

Jeżeli szukasz Taniego i dobrego ubezpieczenia OC lub AC dla swojego samochodu, napisz lub zadzwoń do nas! W ofercie posiadam 12 towarzystw ubezpieczeniowych w związku z czym wyliczę dla Ciebie najtańsze i najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne! Wszystko jesteśmy w stanie załatwić zdalnie poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub w moim biurze w Radlinie na ul. Rybnickiej 68!

Robiąc ubezpieczenia zawsze skupiam się na dobrym interesie klienta! Tak aby ubezpieczenie było szyte na miarę i zawierało wszystkie interesujące Cię elementy! Mogę poszukać najtańszej polisy OC na rynku, znaleźć ubezpieczenie AC o najlepszym zakresie, ubezpieczyć ci szyby czy opony a nawet załatwić rozbudowany Assistance.

To nie wszystko! Kupując ubezpieczenie komunikacyjne w mojej firmie nie musisz już martwić się przedłużeniem polisy na kolejny rok! Zawsze przed końcem okresu ubezpieczeniowego wyszukam najlepszą ofertę skrojoną właśnie dla Ciebie i zadzwonię poinformować Cię o aktualnych stawkach, promocjach oraz zbliżającym się końcu ubezpieczenia!

Ubezpieczenia komunikacyjne to nie wszystko! Znajdziesz u mnie oraz załatwisz również ubezpieczenia domu, mieszkania i wiele innych!

Jeżeli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem swojego samochodu, wystarczy że uzupełnisz poniższy formularz kontaktowy lub skontaktujesz się zemną telefonicznie a przygotuję ofertę dla Ciebie! Oferta jest nie zobowiązująca! Możesz również sam/sama wyliczyć składkę za ubezpieczenie twojego samochodu w kalkulatorze ubezpieczeniowym i jeżeli oferta Ci będzie odpowiadać wystawić polisę. poprzez : KALKULATOR UBEZPIECZENIOWY

Kredyty

W ofercie posiadam 6 banków oraz 30 firm poza bankowych!

W ofercie posiadamy 6 najpopularniejszych banków oraz ponad 20 produktów pozabankowych, dzięki czemu w szybki i prosty sposób jesteśmy w stanie wyliczyć najkorzystniejszą ofertę kredytową dla każdego klienta. Wszystkie kalkulacje wykonujemy na miejscu w naszym biurze, a wstępną zdolność kredytową otrzymujemy w 15 minut. Tylko u nas porównasz oferty różnych banków oraz różnych firm pozabankowych.

Udzielamy kredytów samochodowych nawet do 100% wartości samochodu ( bez wkładu własnego ) na okres do 12 lat z możliwością wcześniejszej spłaty. Mamy również możliwość wyliczenia raty kredytu oraz zdolności kredytowej na telefon bez wizyty w naszej firmie!

Uruchamiamy kredyty gotówkowe dla naszych klientów zainteresowanych zakupem samochodu jak i dla klientów zewnętrznych chcących jedynie otrzymać pożyczkę bankową lub pozabankową.

Masz negatywną historię BIK lub BIG? To nie problem, na pewno znajdziemy produkt który uda nam się uruchomić pomimo negatywnej historii kredytowej. Przyjedź wprowadzimy wniosek sprawdzimy ofertę kilku produktów, porównamy je ze sobą i wybierzemy najtańszą i najkorzystniejszą.

Chcesz kupić nowy samochód a nie masz środków? A może interesuje Cię jedynie gotówka celem wyjazdu na wakacje? A może chcesz finansowanie na zakup samochodu w takiej kwocie aby zostało jeszcze na wyjazd na wakacje? Nie zastanawiaj się… przyjedź do nas! Masz pytania? Dzwoń: 608208415

Zamów ofertę ubezpieczenia:

Formularz kontaktowy ubezpieczenia:

loading