AutoStein – Salon samochodów używanych w Radlinie

AutoStein – to salon samochodów używanych znajdujący się w Radlinie przy ulicy Rybickiej 247 ( droga przelotowa z Rybnika na Wodzisław ). Nasz komis specjalizuje się w sprzedaży samochodów używanych wszystkich marek, swoją szczególną uwagę skupiamy na samochodach krajowych.

W swojej ofercie posiadamy samochodu w przedziale cenowym od 2 do 40 tys złotych. Każdy samochód jest dogłębnie przez nas sprawdzony, a klient rzetelnie informowany o stanie faktycznym samochodu. Każdy samochód można dogłębnie sprawdzić na stacji diagnostycznej jak i czujnikami grubości lakieru, ponadto jest możliwość odbycia jazdy próbnej za kierownicą testowanego samochodu.

Na wszystkie samochody wystawiamy fakturę Vat marża dzięki czemu klient jest zwolniony z opłaty skarbowej, dodatkowo w naszym biurze jest możliwość załatwienia ubezpieczenia jak i kredytu na samochód. Dzięki czemu wszystko załatwią Państwo w jednym miejscu.

Ponadto AutoStein to komis samochodowy w którym zostaną Państwo uczciwie obsłużeni, a nasz doradca pomoże dobrać odpowiedni model samochodu do potrzeb oraz budżetu który chcą Państwo przeznaczyć na samochód.

AutoStein to sprawdzony komis samochodowy mieszczący się w Radlinie w którym dokonacie pewnego zakupu a samochodem będziecie cieszyć się przez wiele lat.

Audi A4 – Samochód za 5 tysięcy złotych!
PREVIOUS POST
Zakup samochodu używanego w autokomisie
NEXT POST

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *