AutoStein – na targach Motor Show w Poznaniu

Odwiedziliśmy dla was najpopularniejsze targi motoryzacyjne w Polsce – Motor Show w Poznaniu. Targi pozwoliły nam zapoznać się z wszystkimi trendami motoryzacyjnymi, jak się okazało technologia elektrycznych oraz hybrydowych silników wchodzi coraz mocniej i szybciej do produkcji. Jeszcze kilka lat temu na targach zaprezentowanych było jedynie kilka modeli elektrycznych, na dzień dzisiejszy każda marka ma w swojej ofercie hybrydy jak i silniki elektryczne. Hyundai zaprezentował już seryjnie produkowany samochód z silnikiem wodorowym!

Ponadto dużo nowinek technologicznych rodem z prototypów wchodzi do seryjnej produkcji, samochody autonomiczne, kamery zamiast lusterek zewnętrznych czy też elektrycznie wysuwane klamki drzwi to jedynie niektóre z elementów które coraz częściej będziemy widywać na drogach naszych miast.

Lamborghini zaprezentowało swojego suva, a Smart autonomicznego fortwo a BMW prototyp autonomicznego i rodem z kosmosu modelu.

Targi motoryzacyjne w poznaniu dały obraz zmieniających się realiów motoryzacyjnych, już niebawem nie będziemy słyszeli ryku silnika V12 czy też klekotu diesla. Już niedługo prowadzenie samochodu ograniczać się będzie do wpisania lub powiedzenia adresu pod który chcemy się dostać. A zapach benzyny zmieni się w kabel do gniazdka elektrycznego.

AutoStein – komis samochodów używanych w Radlinie

ul. Rybnicka 68

44-310 Radlin

Kupując w naszym salonie otrzymasz raport historii samochodu CARFAx
PREVIOUS POST
Z nami ubezpieczysz samochód Taniej!
NEXT POST

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *