DSCN0036

AutoStein – Salon samochodów używanych z gwarancją 

Poszukujesz samochodu? Planujesz zmianę samochodu na nowszy model? a może szukasz swojego pierwsze auta? Zapraszamy do naszego komisu samochodowego mieszczącego się w Radlinie na ul. Rybnickiej 247. Nasz komis samochodowy mieści się przy głównej drodze przelotowej pomiędzy miastami Rybnik i Wodzisław-Śląski.

W swojej ofercie posiadamy samochody używane wszystkich marek, samochody krajowe, ubezpieczone i zarejestrowane. Naszym głównym atutem jest fakt iż wszystkie samochody są czyste i zadbany oraz sprawdzone pod względem technicznym i lakierniczym przez naszych pracowników. Każdy klient niezależnie czy planuje zakup samochodu używanego w przedziale 2-5 tys zł, czy w przedziale 50-80 tys zł zostanie profesjonalnie  obsłużony, a wszelkie wady i zalety samochodu zostaną dokładnie pokazane.

Każdy samochód w naszym komisie aut używanych można sprawdzić na stacji diagnostycznej, istnieje również możliwość sprawdzenia stanu technicznego samochodu podczas jazdy próbnej za kierownicą samochodu. Każdemu klientowi udostępniamy czujniki grubości lakieru.

Nasz komis na runku działa już od wielu lat, cieszy się dobrą opinią, a nasi klienci stale nas polecają i wracają po zakup kolejnych samochodów. Zaletą naszego komisu są przeszkoleni pracownicy którzy ukończyli wiele kursów i otrzymali wiele certyfikatów, dzięki czemu dogłębnie sprawdzają samochody oraz informują o stanie faktycznym nabywanego samochód.

Samochody sprzedajemy na całą Polskę, nasi główni odbiorcy to mieszkańcy Raciborza, Rybnika, Wodzisławia, Gliwic, jak i Radlina i Jastrzębia. Nie jeden nasz samochód pojechał do Głubczyc, opola czy nawet Warszawy i Poznania.

AutoStein – Mimo wieloletniego doświadczenia w sprzedaży jak i prowadzeniu komisu samochodów używanych staramy się ciągle rozwijać i poszerzać naszą wiedzę poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach. Pragniemy aby nasz klient wychodził od nas zadowolony i uśmiechnięty. Każdy klient zostanie poczęstowany ciepłą kawą czy herbatą, a na zakupiony u nas samochód otrzyma Fakturę Vat marża która zwalnia go z opłaty skarbowej. Dodatkowo masz możliwość zapłaty kartą czy przelewem, jako jedyni posiadamy terminal płatniczy dzięki któremu w wygodny sposób sfinalizujesz transakcję bez jeżdżenia po bankomatach.

Nasza firma oferuje również szeroką gamę ofert sprawdzenia wybranego przez Klienta samochodu czujnikami grubości lakieru jak i pod względem autentyczności przebiegu. Przyjedź a sprawdzimy czy wybrany przez ciebie samochód jest w 100% bezwypadkowy, a deklarowany przez Sprzedawce przebieg oryginalny.

Sprowadzamy samochody na zamówienie – nic w naszej ofercie nie przypadło Ci do gustu ? A może od dłuższego czasu poszukujesz samochodu i na naszym rynku nie potrafisz takowego znaleźć ? z chęcią sprowadzimy samochód dla ciebie, pojedziemy do centrum Polski, sprawdzimy wybrany przez ciebie samochód dokonamy wszelkich formalności opłacimy i ubezpieczymy, sprowadzimy i sprzedamy z Polską fakturą. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Dzięki długiemu stażu w sprzedaży samochodów, nawiązaliśmy kontakt z wieloma salonami samochodów nowych, przez co w ofercie posiadamy również samochody nowe takich marek jak Fiat, Alfa Romeo czy Jeep. Oferujemy samochody z zerowym przebiegiem oraz samochody z ofert specjalnych. Już niebawem do oferty wprowadzone zostaną również samochody marek BMW oraz Skoda. Interesuje Cie samochód nowy? Przyjedź do nas a zorganizujemy Ci jazdę próbną oraz sprowadzimy samochód spełniający wszystkie twoje wymagania!

 

Sprzedaż samochodów używanych

W swojej ofercie posiadamy samochody używane wszystkich marek, samochody krajowe w każdym przedziale cenowym.

Odkup samochodów używanych

Zapraszamy wszystkich do sprzedaży samochodów używanych w naszym komisie ! odkupimy każdy samochód do 10 tys zł

Przyjmujemy samochody w rozliczenie

Chcesz sprzedać swój stary samochód ? I kupić nowy ? Zapraszamy, nasz komis samochodowy przyjmie twój stary samochód w rozliczenie  

Udostępniamy czujniki grubości lakieru

Każdemu klientowi udostępniamy czujniki grubości lakieru aby miał pewność dobrego zakupu!  

Umożliwamy sprawdzenie samochodu na stacji diagnostycznej

Każdemu klientowi umożliwiamy sprawdzenie samochodu na dowolnej stacji diagnostycznej.

Kredyty samochodowe

Udzielamy kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe na cel zakupu samochodu jak i pożyczki pozabankowe bez bik!

 

Existing User?

Lost your password?