05 Sty 2018

Co sprawdzić kupując samochód używany w komisie?

Każdy kupując samochód używany obawia się zakupu jeżdżącej miny na kółkach, która będzie skarbonką bez dna. W związku z czym zawsze warto dokładnie sprawdzić samochód oraz wszelkie dokumenty przed zakupem. Jak to zrobić i na co zwrócić główną uwagę?  Nasze poszukiwania samochodu warto zacząć od przesortowania ogłoszeń, warto wyeliminować samochody których cena jest dużo niższa niż średnia cena takiego samochodu w tym roczniku, warto tutaj zaznaczyć iż powiedzenie „jaka cena taki stan” w samochodach używanych sprawdza się w 100%, nie wierzmy więc w okazje cenowe, każdy samochód o dużo niższej cenie niż cena giełdowa, to zazwyczaj samochód który wymaga większego lub mniejszego wkładu finansowego. Kupując samochód warto nawet zwrócić uwagę na samochody droższe niż cena giełdowa ponieważ nie rzadko są one w dużo lepszym stanie i z niższymi autentycznymi przebiegami.

Po wybraniu swojego wymarzonego samochodu przechodzimy do jego oględzin. Oględziny warto zacząć od sprawdzenia stanu blacharsko lakierniczego, nie ukrywajmy większość samochodów używanych miało lakierowany jakiś element, tu brama, tu kot a tu dziecko porysowało. Warto jednak pomimo to dokładnie sprawdzić samochód czujnikiem grubości lakieru, nasz salon samochodów używanych AutoStein w Radlinie ( Miasto pomiędzy Rybnikiem a Wodzisławiem śląskim ) takie czujniki klientom udostępnia. Mierząc więc grubość pokrywy warto zwrócić szczególną uwagę na elementy których grubość znacząco przekracza 300 mikronów, ponieważ oryginalny lakier to poziom pomiędzy 60-160 mikronów, druga wierzchnia warstwa to poziom 180-260 mikronów, a wszystko powyżej 300 mikronów to zazwyczaj naprawa blacharska i szpachlówka.

Kolejnym etapem jest sprawdzenie stanu wnętrza, zużycia pedałów, kierownicy, foteli, oraz dokładne sprawdzenie wszystkich podzespołów elektrycznych będących na wyposażeniu samochodu używanego. po dokładnym sprawdzeniu przechodzimy do pokrywy silnika, tutaj baczną uwagę zwracamy na wycieki oleju, stan płynu chodzącego czy przypadkiem olej się do niego nie dostaje poprzez uszczelkę pod głowicą, oraz sprawdzamy elementy blacharskie takie jak podłużnice czy przypadkiem nie były spawane, prostowane lub czy nie są krzywe i uszkodzone. \

Po sprawdzeniu wizualnym warto udać się na stację diagnostyczną celem sprawdzenia stanu technicznego zawieszenia, stanu podwozia oraz poziomu emisji spalin. Po sprawdzeniu powinniśmy otrzymać wydruk z dokładnie wypisanym stanem technicznym takich elementów jak amortyzatory, hamulce, wszelkiego rodzaju informacje jak zbieżność kół. Koszt sprawdzenia samochodu na stacji diagnostycznej to zazwyczaj ok 30 zł, nasz komis samochodowy AutoStein umożliwia dokładne sprawdzenie każdego samochodu na stacji diagnostycznej.

Po takim sprawdzeniu podczas jazdy próbnej sprawdzamy sprzęgło czy się nie ślizga, sprawdzamy dynamikę silnika oraz czy nie zostawia chmury dymu podczas przyśpieszania. W dieslach sprawdzamy czy nie włącza nam się tryb awaryjny przy wyższych obrotach.

Po tak dogłębnym sprawdzeniu przechodzimy do sprawdzenia dokumentów, komis powinien nam wystawić Fakturę Vat marża zwalniając nas z opłaty skarbowej, jak i musimy zwrócić uwagę na ciągłość umów. Warto również sprawdzić historię przebiegu i samochodu w CEPIKU, dostaniemy tam takie informacje jak przebieg samochodu podczas badań technicznych, ilość właścicieli itp. Po podpisaniu umów sprawdzamy długość polisy OC i przepisujemy ją na własne nazwisko. Niektóre komisy takie jak nasz dodatkowo oferują Gwarancję mechaniczną która jest dużą zaletą podczas zakupu samochodu używanego. Daje nam spokój i nie musimy martwić się żadną awarią. Zazwyczaj gwarancje są na okres miesiąca z możliwością przedłużenia nawet do roku czasu. Nasz komis oferuje taką gwarancję na każdy samochód do 20 roku, bez znaczenia na cenę czy to za 1 tys złotych czy za 90 tys.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą samochodów używanych z Gwarancją w naszym salonie mieszczącym się na ul. Rybnickiej 247 w Radlinie. Komis nasz mieści się ok 3 km od Wodzisławia śląskiego, 3 km od Rybnika jak 10 km od Jastrzębia zdrój czy Gorzyc. Ponadto Klienci z Raciborza również nie powinni mieć problemów z dojechaniem ponieważ to zaledwie 20 km.

05 Sty 2018

Samochód używany czy nowy?

Od zawsze klienci szukający samochodów, zastanawiają się nad wyborem samochodu używanego wyższej klasy czy samochodu nowego niższej półki. Temat z pozoru prosty, jednak każdy wybór ma swoje plusy i minusy. Dysponując budżetem na poziomie 40-50 tys złotych w samochodach używanych znajdziemy już samochody klasy premium takie jak Mercedes E klasy, BMW serii 5 czy Ford Mondeo, Opel Insignia itp. są to samochody zazwyczaj kilku letnie z przebiegami na poziomie 150-200 tys km. Jakie zalety ma zakup takiego samochodu używanego? Na pewno sporo niższa cena niż samochód nowy tej klasy, a to wszystko za sprawą dużej utraty wartości w pierwszych latach. Kupując samochód używany 4-5 letni z przebiegiem ok 200 tys km musimy liczyć się z wymianami eksploatacyjnymi które przy tym przebiegu są obowiązkowe, oraz awariami układów które mogą już zacząć się pojawiać. Pierwszym i podstawowym elementem kupując samochód używany z przebiegiem powyżej 150 tys km jest wymiana paska rozrządu wraz z pompą wody, kolejnym i dość kosztownym elementem jest sprzęgło które w zależności od sposobu użytkowania samochodu przez poprzedniego właściciela może przy takim przebiegu się już kończyć, to samo tyczy się turbo doładowania w silnikach diesla, w zależności od sposobu użytkowania wytrzymałość turbin mieści się w przedziale 150-300 tys km. Kupując taki samochód musimy liczyć się z tym iż do przebiegu 200 tys zazwyczaj samochód jest bez awaryjny, a co za tym idzie żaden użytkownik nie wymienia elementów na zapas. Warto tutaj zaznaczyć iż samochód klasy premium jest dużo droższy w serwisowaniu niż samochody klas niższych które możemy zakupić nowe. Są jednak i zalety zakupu takiego samochodu, a mianowicie dostajemy samochód który jako nowy kosztował na poziomie 200 tys zł, w bardzo bogatym wyposażeniu, który zazwyczaj jest dużo lepiej wyciszony oraz daje dużo większą frajdę z jazdy. Przejdźmy więc do samochodów nowych, dysponując budżetem na poziomie 4-50 tys złotych jesteśmy w stanie kupić samochód klasy średniej, taki jak np Ford Fiesta, Lancia Ypsilon, Fiat Punto, Fiat Tipo, Skoda Fabia czy Volkswagen Polo. Zaletą tych samochodów są niskie koszty serwisowania oraz napraw, gwarancja producenta minimum na 2 lata lub 150 tys km, co sprawia iż spokojnie i bez stresu o awarię możemy wyruszyć w trasę, oraz niskie spalanie na poziomie 5 litrów na 100km. Kupując taki samochód dostajemy stosunkowo gorsze wyposażenie niż w samochodach używanych w tej samej cenie jak i stosunkowo mniejszy komfort i przestrzeń. Porównując koszty kredytowania samochody nowe wychodzą dużo korzystniej niż kredytowanie samochodu używanego, niższe oprocentowanie, prostsze procedury, mniejsza ilość dokumentów finansowych potrzebna do otrzymania kredytu oraz liczne promocje wyprzedażowe sprawiają iż przy tej samej kwocie łączny koszt kredytu może być nawet o kilka tysięcy niższy od kosztów kredytu na samochód 5 letni, do tego dochodzą nam koszty napraw auta używanego.

Podsumowując, chcąc zapewnić sobie nie dużym kosztem samochód reprezentacyjny który będzie zwracał na siebie uwagę, oraz do nam ogrom komfortu i bogatego wyposażenia, a do tego nie będzie już tak mocno tracił na wartości, mając również zapas gotówki na ewentualne awarie czy naprawy eksploatacyjne kupno samochodu używanego to dobra opcja, ponadto takie salony samochodów używanych jak nasz AutoStein w Radlinie ( droga pomiędzy Rybnikiem a Wodzisławiem-śląskim) dając Gwarancję pisemną na zakupiony samochód sprawiają iż zakup takiego auta staje się coraz bardziej opłacalne.

Chcąc jednak zakupić samochód który ma pokonywać wiele tysięcy kilometrów rocznie, a tym samym ma nam zapewnić spokój i bezpieczeństwo, chcąc trzymać go ponad 5 lat aby nie zabolała nas utrata wartości samochodu w pierwszych latach eksploatacji oraz chcąc spać spokojnie mając minimum 2-3 letnią gwarancję producenta, kupno samochodu nowego to dobre rozwiązanie.

08 Gru 2017

Pewne Auto – GWARANCJA w AutoStein

Salon samochodowy AutoStein, to miejsce godne zaufania, tylko u nas na każdy samochód do 20 roku otrzymasz pisemną Gwarancję obejmującą takie elementy jak Silnik. skrzynie biegów, zawieszenie, mechanizmy różnicowe, wały napędowe, obudowy, paski rozrządu, łańcuchy rozrządu itp. Kupując u nas samochód zostaniesz profesjonalnie obsłużony, a o wszystkich wadach i zaletach samochodu sumiennie poinformowany. Ponadto na każdy samochód otrzymasz pisemną Gwarancję, która sprawi iż będziesz spał spokojnie, a w razie nie planowanej awarii twój samochód zostanie naprawiony w serwisach profi auto. Do każdego samochodu używanego otrzymasz Fakturę Vat marża zwalniającą cie z opłaty skarbowej, certyfikat gwarancji, złotą kartę gwarancji oraz wszelkiego rodzaju dokumenty potwierdzające historię jak np wydruk z Cepiku. Przyjedź i przekonaj się sam. Zapraszamy do naszego salonu samochodowego.

AutoStein – Salon samochodów używanych z GWARANCJĄ

ul. Rybnicka 247

44-310 Radlin

03 Lis 2017

Samochody fabrycznie nowe w AutoStein

  • Przez:
  • Z Możliwość komentowania Samochody fabrycznie nowe w AutoStein została wyłączona
  • W O komisie

Wychodząc na przeciw naszym klientom, do oferty wprowadzamy samochody nowe z ofert specjalnych oraz wyprzedaży rocznika oraz samochody Demo. To dzięki tym ofertom znajdziesz u nas samochody fabrycznie nowe w atrakcyjnych cenach. Tyko u nas spokojnie przy kawie usiądziesz, a nasi specjaliści dokładnie dopasują samochód do twoich potrzeb, zaprezentujemy wszelkie dostępne opcje dodatkowe oraz wersje wyposażeniowe i na spokojnie przeanalizujemy je dopasowując do twoich potrzeb. Doradzimy jaka wersja silnikowa jest najwytrzymalsza, a która najekonomiczniejsza. Na początek do swojej oferty pragniemy wprowadzić samochody nowe grupy Fiat ( Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep ) po czym swoją ofertę będziemy chcieli poszerzyć o samochody innych marek. Znając wszelkie promocje oraz rabaty cenowe dajemy gwarancję atrakcyjnej ceny. Ponadto doradzimy jakie formy finansowania wybrać. Od kredytów po leasingi, dopasujemy wykup jak i wkład własny do twojej aktualnej sytuacji finansowej, oraz doradzimy jak spłacać aby jak najwięcej zaoszczędzić. Tylko u nas znajdziesz samochody używane z gwarancją oraz samochody fabrycznie NOWE z zerowym przebiegiem.

22 Sie 2017

Samochody z Pisemną Gwarancją

Podwyższając jakość swoich usług, oraz dbając o zadowolenie  naszych klientów, wprowadziliśmy gwarancję na zakupiony u nas samochód.  Już nie musisz się martwić o zawieszenie, paski rozrządu, silnik, skrzynia biegów, wały napędowe itp. Dostajesz pisemną gwarancję na wszystkie te elementy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą samochodów używanych.

07 Maj 2017

Sprawdź dokładnie swój nowy samochód przed zakupem.

Kupując samochód używany, bardzo istotną kwestią jest dokładne jego sprawdzenie pod względem blacharskim jak i technicznym przed zakupem. Aby kupić samochód który będzie nas cieszył przez długie, lata a swoją bezawaryjnością odwdzięczy się. Warto więc w pierwszej kolejności sprawdzić grubość pokrywy lakierniczej czujnikami lakieru. Nowe samochody fabrycznie lakierowane posiadają grubość do 150 mikronów, wartość dopuszczalna w samochodach używanych to 250-350 mikronów, świadczy ona o ponownym powierzchownym lakierowaniu elementu po np zarysowaniu. wartość powyżej 350 mikronów świadczy o naprawach blacharskich. Warto jednak zaznaczyć iż dobrze zrobiona naprawa blacharska nie dyskwalifikuje samochodu jednak powinna skupić naszą uwagę przy dalszych oględzinach samochodu. Kolejnym istotnym elementem jest stacja diagnostyczna, na której sprawdzimy ogólny stan techniczny samochodu, m.in. sprawność hamulców, amortyzatorów, zbieżność, sprawność zawieszenia, stan blacharski podłogi i progów. Warto każdym samochodem podjechać na stację diagnostyczną. Kupując samochód używany warto także sprawdzić wszelkie elementy wyposażenia wnętrza takie jak elektryka szyb czy lusterek, sprawność klimatyzacji. Po wszystkich oględzinach odbądź jazdę próbną za kierownicą samochodu, sprawdzając jego komfort, przyśpieszenie jak i kulturę pracy silnika. Tak sprawdzony samochód na pewno będzie Ci służył przez wiele lat, a znalezione ewentualne nie dociągnięcia jesteś w stanie wykorzystać do negocjacji ceny.

Teraz pozostaje jedynie z finalizowanie transakcji. Pamiętaj iż każdy komis samochodowy oraz osoba trudniąca się w handlu samochodami ma obowiązek wystawienia Faktury VAT MARŻA która zwalnia cię z opłaty skarbowej.

Nasz salon samochodów używanych mieszczący się w Radlinie przy ul. Rybnickiej 247 ( droga przelotowa Rybik – Wodzisław ), dba o zadowolenie swoich klientów. I każdemu klientowi udostępnia samochód do sprawdzenia na stacji diagnostycznej, udostępnia czujniki lakieru, pomaga w pomiarach jak i sprawdzeniu samochodu podczas jazdy próbnej. Zapraszamy do naszego Komisu samochodów używanych w Radlinie.

13 Sty 2017

Komis samochodów używanych Rybnik

Poszukujesz samochodu używanego? Planujesz zmianę samochodu na nowszy model? A może szukasz swojego pierwsze auta? Salon samochodów używanych AutoStein to 7 powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty:

1. Szukasz dobrego i sprawdzonego samochodu? Znajdziesz go u nas!
W swojej ofercie posiadamy używane auta dowolnej marki. Wszystkie samochody są krajowe, ubezpieczone i zarejestrowane. Wszystkie auta są czyste i zadbane oraz sprawdzone przez naszych pracowników pod względem technicznym i lakierniczym.

2. Poszukujesz doświadczonego i renomowanego dealera? Świetnie się składa, bo to właśnie my!
Nasz autokomis działa na rynku już od wielu lat, ciesząc się dobrą opinią wśród naszych klientów, którzy stale nas polecają i wracają po zakup kolejnych samochodów (DZIĘKUJEMY!). Naszymi głównymi odbiorcami są mieszkańcy Raciborza, Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia-Zdroju, Żor, czy Gliwic, ale sprzedajemy auta klientom z całego Śląska i nie tylko. Niejeden nasz samochód pojechał do Krakowa, Łodzi, Poznania, czy nawet Warszawy.
3. Zależy Ci na rzetelnej i fachowej obsłudze? Znajdziesz ją w naszym autokomisie!
Pracownicy naszego komisu mogą pochwalić się ukończeniem wielu kursów i zdobyciem licznych certyfikatów, dzięki czemu każdy samochód znajdujący się w naszej ofercie został przez nas dogłębnie i profesjonalnie sprawdzony. Każdemu klientowi udostępniamy czujniki grubości lakieru, a wszelkie wady i zalety samochodu zostaną dokładnie pokazane. Ponadto każde oferowane przez nas auto można poddać kontroli na dowolnej stacji diagnostycznej, jak również istnieje możliwość samodzielnego sprawdzenia stanu technicznego samochodu podczas jazdy próbnej.
4. Szukasz auta w przystępnej cenie? A może zależy Ci na droższym modelu? To wszystko znajdziesz u nas!
Każdy klient, niezależnie czy planuje zakup samochodu używanego w przedziale 1-2 tys. zł, czy w przedziale 30-50 tys. zł, zostanie przez nas profesjonalnie obsłużony, a na kupione u nas auto otrzyma fakturę VAT-marża, która zwalnia go z opłaty skarbowej.
5. Poszukujesz dealera, który stale dąży do podnoszenia jakości świadczonych usług i poziomu zadowolenia klientów? Znów mowa o nas!
Pomimo wielu lat doświadczenia w prowadzeniu autokomisu i w sprzedaży samochodów używanych, wciąż staramy się rozwijać i poszerzać naszą wiedzę poprzez udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient wychodził od nas zadowolony i uśmiechnięty.
6. Chcesz skorzystać z usług komisu, który jest blisko i do którego łatwo dojechać? Przyjedź do nas!
Nasz autokomis samochodowy mieści się przy DK 78 – głównej drodze przelotowej między Rybnikiem a Wodzisławiem Śląskim – w Radlinie, na ul. Rybnickiej 247.
7. A może chciałbyś, oprócz nabycia solidnego auta, napić się dobrej kawy lub herbaty?
Zapraszamy do naszego salonu samochodów używanych w Radlinie na ul. Rybnickiej 247. Komis znajduje się przy drodze łączącej Rybnik z Wodzisławiem-śląskim na skrzyżowaniu na Rydułtowy.

02 Sty 2017

AutoStein – 2017

Firma AutoStein z nowym rokiem 2017 życzy wszystkim naszym klientom szczęśliwego nowe roku, oraz zadowolenia z samochodów zakupionych w naszym komisie samochodów używanych.

Z nowym rokiem planujemy zwiększyć ofertę samochodów oraz wprowadzić samochody w każdym przedziale cenowym. Dla tych którzy dopiero planują zakup swojego nowego samochodu pragniemy przedstawić nasze atuty. A mianowicie kupując u nas samochód używany masz pełną możliwość sprawdzenia go przed zakupem, poprzez odbycie jazdy próbnej za kierownicą samochodu, sprawdzenie na dowolnej stacji diagnostycznej gdzie dodatkowo jest możliwość pomiaru geometrii jak i grubości powłoki lakierniczej. Dodatkowo każdy klient znajdzie u nas samochody krajowe na Polskich tablicach z aktualnym ubezpieczeniem oc, a po zakupie jest zwolniony z opłaty skarbowej na podstawie Faktury Vat marża którą u nas otrzyma.

W swojej ofercie posiadamy samochody w przedziałach cenowych od 1 do 40 tys zł. w związku z czym każdy znajdzie u nas samochód na swoją kieszeń.

Zapraszamy wszystkich poszukujących nowego samochodu, gwarantujemy miłą obsługę oraz doradztwo w zakupie, nasi przeszkoleni i doświadczeni pracownicy pomogą ci w doborze samochodu do twoich potrzeb.

Zapraszamy
Firma AutoStein

28 Gru 2016

Zakup samochodu używanego w auto komisie

Według statystyk 90 % samochodów poruszających się po naszych drogach to samochody używane powyżej piątego roku życia. Każdy z nas marzy o samochodzie większym bardziej luksusowym czy nowszym, jak to jednak zrobić i gdzie kupić taki samochód ? Rynek samochodów używanych jest dość specyficzny spotkać tutaj można osoby prywatne sprzedające swój prywatny samochód, jak i handlarzy podszywających się pod osobę prywatną. Jednak 90% samochodów używanych które widnieją w ogłoszeniach to ogłoszenia komisów samochodowych.

Gdzie i od kogo najbezpieczniej kupić samochód ?
Najgorszym wyjściem jest zakup samochodu od przy domowego handlarza, ponieważ to właśnie ci ludzie statystycznie posiadają najwięcej kręconych liczników, a ich samochody sprzedawane są na babcie wujka czy bezdomnego pod klatką aby omijać odpowiedzialność za sprzedany samochód oraz podatki. Drugim wyjściem jest zakup samochodu używanego od prywatnego właściciela, jest to na pewno najlepsze wyjście ponieważ dowiadujemy się wiele o stanie samochodu oraz o jego historii, warto jednak tutaj zaznaczyć iż takie samochody w 10 minut po publikacji ogłoszenia zazwyczaj są kupowane przez handlarzy jak i komisy samochodowe. W związku z czym znalezienie samochodu używanego w dobrym stanie oryginalnym przebiegu od prywatnej osoby powoli graniczy z cudem. Ostatnim wyjściem jest zakup samochodu z komisu samochodowego. Tutaj również komisy należy podzielić na komisy ala handlarz które w swojej ofercie posiadają samochody z kręconymi licznikami i niepewną historią oraz profesjonalne komisy samochodowe sprzedające sprawdzone i pewne samochody. Na rynku samochodów używanych znajdziemy wiele profesjonalnych komisów samochodowych które w swojej ofercie posiadają sprawdzone samochody, jak jednak odróżnić je od komisów ala handlarz?

Profesjonalny komis samochodów używanych to taki komis w którym wszystkie samochody posiadają sprawdzony przebieg zgodnie z książeczka serwisową, fakturami z napraw jak z systemem Cepik. Profesjonalny komis samochodów używanych bez problemu udostępni każdemu klientowi i do każdego samochodu używanego czujnik grubości lakieru oraz udostępni samochód do celu sprawdzenia na dowolnej stacji diagnostycznej. Ponadto w takim komisie samochodowym Faktura Vat marża wystawiana jest bez rozmowy,a kwota na dokumentach jest pełna i zgodna z kwotą ustaloną i zapłaconą.

Zakup samochodu z komisu samochodów używanych to rewelacyjne wyjście dla ludzi nie znających się na samochodach, warto tutaj zaznaczyć iż jadąc do komisu mają pełną możliwość sprawdzenia samochodu wraz z sprawdzeniem na stacji diagnostycznej, czego przy zakupie od osoby prywatnej nie mamy, dodatkowo w komisie jest możliwość porównania sobie kilku samochodów w tym samym przedziale cenowym co daje nam autentyczny obraz stanu takich samochodów. Warto tutaj także dodać iż kupując swój samochód używany z komisu otrzymujemy FAKTURĘ VAT MARŻA która zwalnia nas z opłaty skarbowej.

21 Gru 2016

AutoStein – salon samochodów używanych w Radlinie

AutoStein – to salon samochodów używanych znajdujący się w Radlinie przy ulicy Rybickiej 247 ( droga przelotowa z Rybnika na Wodzisław ). Nasz komis specjalizuje się w sprzedaży samochodów używanych wszystkich marek, swoją szczególną uwagę skupiamy na samochodach krajowych.

W swojej ofercie posiadamy samochodu w przedziale cenowym od 2 do 40 tys złotych. Każdy samochód jest dogłębnie przez nas sprawdzony, a klient rzetelnie informowany o stanie faktycznym samochodu. Każdy samochód można dogłębnie sprawdzić na stacji diagnostycznej jak i czujnikami grubości lakieru, ponadto jest możliwość odbycia jazdy próbnej za kierownicą testowanego samochodu.

Na wszystkie samochody wystawiamy fakturę Vat marża dzięki czemu klient jest zwolniony z opłaty skarbowej, dodatkowo w naszym biurze jest możliwość załatwienia ubezpieczenia jak i kredytu na samochód. Dzięki czemu wszystko załatwią Państwo w jednym miejscu.

Ponadto AutoStein to komis samochodowy w którym zostaną Państwo uczciwie obsłużeni, a nasz doradca pomoże dobrać odpowiedni model samochodu do potrzeb oraz budżetu który chcą Państwo przeznaczyć na samochód.

AutoStein to sprawdzony komis samochodowy mieszczący się w Radlinie w którym dokonacie pewnego zakupu a samochodem będziecie cieszyć się przez wiele lat.

Strona 1 z 512345

Existing User?

Lost your password?