09 Lip 2018

Zakup od osoby prywatnej czy komisu?

Często spotykamy się z opiniami iż samochód używany lepiej kupić od osoby prywatnej, niż z komisu czy salonu samochodowego. Pragnę zaznaczyć iż jak to w życiu bywa każdy ma odrobinę racji, jednak zakup z komisu przynosi wiele korzyści o których potencjalny klient może nawet nie wiedzieć. A więc:

1.Rękojmia:

 • Kupując samochód od osoby prywatnej, standardowym zapisem o zapoznaniu się z stanem technicznym który widnieje w każdej umowie osoba sprzedająca wyłącza odpowiedzialność z tytułu rękojmi, a co za tym idzie w sytuacji gdy na drugi dzień okaże się iż samochód posiada wady ukryte nie jesteśmy w stanie nic zrobić.
 • Kupując samochód od firmy, czy to komisu czy salonu samochodowego, komis nie ma możliwości wyłączenia odpowiedzialności z tytułu rękojmi, a co za tym idzie w razie udowodnienia wad ukrytych, prawnych itp. mamy możliwość dochodzenia swoich praw przed sądem, czego już z osobą prywatną nie zrobimy.

2. Możliwość sprawdzenia samochodu przed zakupem:

 • Jadąc kupić samochód od osoby prywatnej, zazwyczaj trafiamy do prywatnego domku gdzie sprzedający nie ma pojęcia o mechanice samochodowej, a oględziny samochodu kończą się na placu i krótkiej jeździe próbnej na około domu czy osiedla. Rzadko która osoba prywatna zgadza się na sprawdzenie samochodu na stacji diagnostycznej, a ponadto żadna osoba prywatna nie posiada czujników grubości powłoki lakierniczej w związku z czym gdy nie posiadamy swojego prywatnego czujnika nie jesteśmy w stanie sprawdzić grubości powłoki lakierniczej.
 • Kupując samochód z naszego komisu mają Państwo pełną możliwość sprawdzenia samochodu czy to na stacji diagnostycznej czy u dowolnego mechanika, ponadto przez to iż kilka razy dziennie bywamy na stacjach diagnostycznych, koszt sprawdzenia jest minimalny na poziomie od 0 do 30 zł za przejechanie całej ścieżki diagnostycznej wraz z zejściem z diagnostą pod samochód. Każdy samochód który przyjmujemy w komis jest przez nas dokładnie sprawdzany, a klient o wszystkich wadach samochodu jest informowany, ponadto otrzymuje protokół zdawczo odbiorczy na którym wyszczególnione są wszelkie informację co do poziomów i rodzaju płynów, stanu blacharskiego jak i technicznego. Nasz komis dysponuje czujnikami lakieru, przez co każdy klient ma prawo nie odpłatnie sprawdzić grubość powłoki lakierniczej każdego samochodu.

3. Gwarancja mechaniczna

 • Kupując od osoby prywatnej, ryzykujemy i nie mamy żadnych praw dochodzenia w razie awarii
 • Kupując z naszego komisu, poza prawem do rękojmi dodatkowo otrzymują Państwo pisemną Gwarancję mechaniczną na wszystkie podstawowe elementy takie jak silnik, skrzynia biegów, paski rozrządu, zawieszenie, obudowy itp. I w razie awarii wszystkie te elementy naprawiane są w ramach gwarancji w warsztatach w całej Polsce.

4. Finansowanie

 • Kupując od osoby prywatnej musimy przyjechać z gotówką w ręce, nie wiedząc czy samochód kupimy czy nie. Nie mamy możliwości płatności kartą, przelewem czy kredytowania
 • Kupując samochód z naszego komisu mają Państwo możliwość płatności kartą, przyjmujemy również płatność przelewem. Ponadto pomagamy w załatwieniu kredytu jak i leasingu na atrakcyjnych warunkach. Mamy umowy prawie z wszystkimi bankami, załatwiamy kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe na cel zakupu samochodu, kredyty bez BIK, kredyty na zagraniczne dochody, leasingi itp.

5. Godziny pracy:

 • Jadąc do osoby prywatnej musimy dostosować się do godzin jej pracy i w wyznaczonym przez nich terminie pojawić się pod wskazanym adresem.
 • Kupując z naszego salonu macie możliwość podjechania w każdym momencie, komis otwarty jest w godzinach 9-18, 5 dni w tygodniu, oraz w soboty 10-14. co daje możliwość dostosowania się do każdego klienta

6. Czystość samochodu

 • Jadąc do osoby prywatnej która użytkuje samochód na co dzień, zazwyczaj spotykamy na miejscu samochód brudny ubłocony, nie odkurzony z prywatnymi rzeczami w bagażniku, co stanowczo utrudnia ocenę stanu lakierniczego.
 • Jadąc do naszego salonu, zawsze spotkasz samochody wyczyszczone, umyte które w spokoju możesz dokładnie oglądać, a każda rysa zostanie pokazana przez naszych specjalistów

7. Podatki

 • Kupując od osoby prywatnej musisz dodatkowo zapłacić podatek PCC o wysokości 2% wartości samochodu, zgodnie z ceną giełdową danego modelu.
 • Kupując samochód z komisu otrzymujesz Fakturę VAT marża które zwalnia cię z opłaty skarbowej, komis opłaca tą opłatę za Ciebie.

8. Szerszy wybór samochodów

 • Jadąc do osoby prywatnej, w razie gdy samochód nie przypadnie nam do gustu, musimy wracać z pustymi rękami
 • W naszym salonie masz do wyboru ponad 40 samochodów, w związku z czym masz możliwość porównania kilku samochodów w podobnej cenie, stanie i wyposażeniu.

A więc jak widać, pomimo ogólnie panującym opiniom iż lepiej samochód kupić od osoby prywatnej, zachęcamy do przeanalizowania jeszcze raz zalet kupna samochodu w naszym Salonie samochodowym AutoStein mieszczącym się w Radlinie 44-310 na ul. Rybnickiej 68 ( obok stacji gazu – Droga Rybnik – Wodzisław Śląski)

 

 

12 Cze 2018

AutoStein – Samochody używane z GWARANCJĄ

 • Przez:
 • Z Możliwość komentowania AutoStein – Samochody używane z GWARANCJĄ została wyłączona
 • W Bez kategorii

Zapraszamy wszystkich do naszego nowego punktu na ul. Rybnickiej 68 w Radlinie, znajdziesz u nas ponad 40 samochodów objętych gwarancją mechaniczną. Każdym samochodem z naszego komisu możesz odbyć jazdę próbną za kołem kierownicy, pojechać na wybraną stację diagnostyczna jak i zmierzyć lakier czujnikami lakieru. Na każdy samochód otrzymasz fakturę Vat marża, przez co jesteś zwolniony z opłaty skarbowej!

Chcesz sprzedać swój samochód? Również zapraszamy do Nas! Wstawienie samochodu w komis jest zupełnie darmowe. Za postój samochodu w naszym salonie nie zapłacisz nawet złotówki. A my zadbamy o jego ogłoszenia, przygotowanie do sprzedaży jak i obsługę klienta.

Zapraszamy
AutoStein – Salon samochodów z GWARANCJĄ
ul. Rybnicka 68
44-310 Radlin

30 Maj 2018

Zmiana adresu naszego Salonu samochodowego AutoStein

 • Przez:
 • Z Możliwość komentowania Zmiana adresu naszego Salonu samochodowego AutoStein została wyłączona
 • W O komisie

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy jak i chęcią powiększenia naszego placu, zmieniliśmy miejsce prowadzenia działalności z Rybnickiej 247 w Radlinie na ul. Rybnicka 68. Nowy adres oddalony jest o 900 metrów od naszego starego placu, w kierunku na Wodzisław śląski. Teraz do waszej dyspozycji mam ponad 2000 metrów kwadratowych, a co za tym idzie każdym samochodem bez żadnych problemów możemy wyjechać na jazdę próbną. Teraz swobodnie posprawdzasz samochód przed kupnem, otwierając drzwi, maskę czy bagażnik. Ponadto na nowym placu posiadamy monitoring, a co za tym idzie każdy klient wstawiający swój samochód do naszej firmy może czuć się bezpieczny. Zapraszamy. AutoStein – Salon samochodów z Gwarancją. ul. Rybnicka 68 44-310 Radlin.

26 Kwi 2018

Zakup samochodu używanego

Zakup samochodu używanego to nie prosta sprawa, na rynku czekają na nas różnego rodzaju pułapki, od samochodów po wypadkowych, samochodów z cofniętymi licznikami, aż po nieuczciwych sprzedawców. Nieraz jadąc po pięknie sfotografowany samochód na miejscu znajdujemy auto nie nadające się do ruchu drogowego. Jak więc kupić dobry samochód? Na pewno warto skupić się na poszukiwaniu i dokładnym sprawdzeniu już z poziomu internetu, czytajmy więc dokładnie każdy opis, oglądajmy zdjęcia, przybliżajmy je jak i zwracajmy uwagę na każdy szczegół. Gdy już z pośród 100 samochodów znajdziemy kilka aut wartych uwagi zadzwońmy i dopytajmy o szczegóły, nie bójmy się spytać o stan blacharski, mechaniczny, czy o elementy które wzbudziły nasz niepokój podczas oglądania zdjęć. Zapytajmy o stan powłoki lakierniczej, bez wypadkowość samochodu, oraz autentyczność przebiegu.

Wybierając się po samochód zabierzmy ze sobą osobę trzecią która w razie czego ostudzi nasz zapał, oraz zwróci uwagę na elementy na które my w danym momencie i w emocjach nie zwrócili byśmy uwagi. W pierwszej kolejności sprawdźmy stan blacharski, zmierzmy grubość powłoki lakierniczej jak i dopytajmy o szczegóły, niech sprzedawca sam opowiada to co wie o samochodzie. Kolejnym etapem jest sprawdzenie stanu technicznego, odpalmy więc samochód, posłuchajmy silnika, sprawdźmy czy na delikatnie wyższych obrotach samochód nie kopci oraz czy podczas jazdy z zawieszenia nie dochodzą dziwne odgłosy. Jeżeli takie usłyszymy udajmy się na stację diagnostyczną celem dokładniejszego sprawdzenia. Sprawdzenie samochodu na stacji diagnostycznej to nie wielki koszt bo zazwyczaj ok 20-40 zł.

Gdy już zbadaliśmy samochód pod kątem blacharskim oraz mechanicznym, udajmy się do domu czy biura sprzedającego i sprawdźmy dokumenty, czy numer VIN pasuje z tym w samochodzie, czy ciągłość w umowach jest zachowana oraz czy w karcie pojazdu nie ma zapisów iż samochód jest zajęty przez komornika, sąd, bank czy firmę leasingową. Tak sprawdzony samochód możemy kupić, jednak nie zapomnijmy o negocjacji ceny oraz sprawdzeniu tożsamości sprzedawcy, czy faktycznie on jest właścicielem samochodu.

Jeżeli wyżej wymienione podpowiedzi sprawiają iż boisz się, że kupisz trefny samochód, który zacznie psuć się zaraz po zakupie, to zapraszamy do naszego salonu samochodów używanych mieszczącego się w Radlinie, pomiędzy miastami Rybnik i Wodzisław-Śląski. Do wyboru posiadamy ponad 40 samochodów, w tym 90% samochodów krajowych. Nasze samochody zostały sprawdzone pod kątem mechanicznym jak i blacharskim. Posiadamy czujniki lakieru, komputer diagnostyczny jak można wybrany samochód sprawdzić na stacji diagnostycznej.

Dodatkowo w ofercie posiadamy programy Gwarancyjne takich firm jak CarGwarant jak i GetHelp dzięki którym po zakupie samochodu możesz spać spokojnie, a każda awaria objęta polisą zostanie za darmo naprawiona.

Zapraszamy

AutoStein – Salon samochodów używanych w Radlinie

12 Kwi 2018

Pranie tapicerki

 • Przez:
 • Z Możliwość komentowania Pranie tapicerki została wyłączona
 • W O komisie

Jako że dbamy o zadowolenie naszych klientów, a co za tym idzie chcemy aby wyjechali od nas swoim wymarzonym, czystym i pachnącym samochodem, postanowiliśmy podjąć kolejne kroki celem rozwoju naszej firmy. Tym razem zadbaliśmy o wyposażenie naszego działu przygotowującego samochody do sprzedaży, posiadamy już polerkę lakieru jak i wiele markowych środków czyszczących, a teraz dokupiliśmy odkurzacze piorące. A więc wstawiając samochód do naszego salonu celem jego sprzedaży, jak i kupując samochód z naszego salonu, nasi specjaliści zadbają o jego wygląd zewnętrzny, czyszcząc i polerując lakier, jak i o wygląd wnętrza, nabłyszczając plastiki, odkurzając wnętrze oraz jeżeli zajdzie taka potrzeba piorąc fotele czy dywaniki. Dla nas klient jest najważniejszy, dlatego też staramy się aby wyjechał czystym i pachnącym samochodem.

Zapraszamy do wstawienia samochodów do naszego Salonu na ul. Rybnickiej 247 w Radlinie ( droga pomiędzy Rybnikiem a Wodzisławiem Śląskim

09 Mar 2018

Usługi kredytowe oraz płatność kartą lub przelewem!

 • Przez:
 • Z Możliwość komentowania Usługi kredytowe oraz płatność kartą lub przelewem! została wyłączona
 • W O komisie Tagi:

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy pragniemy poinformować iż wychodząc na przeciw naszym klientom jako jedyni wprowadziliśmy płatność przelewem jak i kartą poprzez nasz terminal płatniczy! Nie musisz już jeździć po bankomatach i chodzić z pieniędzmi w kieszeni. Ponadto w związku z wieloma zapytaniami klientów dotyczącymi kredytowania samochodów pragniemy poinformować iż udzielamy kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe na cel zakupu samochodów nawet do 100% ich wartości, a nawet pomagamy w załatwieniu pożyczek poza bankowych bez sprawdzania w BIK na 85% wartości samochodu. Wszystko to załatwisz u nas na miejscu.

05 Sty 2018

Co sprawdzić kupując samochód używany w komisie?

Każdy kupując samochód używany obawia się zakupu jeżdżącej miny na kółkach, która będzie skarbonką bez dna. W związku z czym zawsze warto dokładnie sprawdzić samochód oraz wszelkie dokumenty przed zakupem. Jak to zrobić i na co zwrócić główną uwagę?  Nasze poszukiwania samochodu warto zacząć od przesortowania ogłoszeń, warto wyeliminować samochody których cena jest dużo niższa niż średnia cena takiego samochodu w tym roczniku, warto tutaj zaznaczyć iż powiedzenie „jaka cena taki stan” w samochodach używanych sprawdza się w 100%, nie wierzmy więc w okazje cenowe, każdy samochód o dużo niższej cenie niż cena giełdowa, to zazwyczaj samochód który wymaga większego lub mniejszego wkładu finansowego. Kupując samochód warto nawet zwrócić uwagę na samochody droższe niż cena giełdowa ponieważ nie rzadko są one w dużo lepszym stanie i z niższymi autentycznymi przebiegami.

Po wybraniu swojego wymarzonego samochodu przechodzimy do jego oględzin. Oględziny warto zacząć od sprawdzenia stanu blacharsko lakierniczego, nie ukrywajmy większość samochodów używanych miało lakierowany jakiś element, tu brama, tu kot a tu dziecko porysowało. Warto jednak pomimo to dokładnie sprawdzić samochód czujnikiem grubości lakieru, nasz salon samochodów używanych AutoStein w Radlinie ( Miasto pomiędzy Rybnikiem a Wodzisławiem śląskim ) takie czujniki klientom udostępnia. Mierząc więc grubość pokrywy warto zwrócić szczególną uwagę na elementy których grubość znacząco przekracza 300 mikronów, ponieważ oryginalny lakier to poziom pomiędzy 60-160 mikronów, druga wierzchnia warstwa to poziom 180-260 mikronów, a wszystko powyżej 300 mikronów to zazwyczaj naprawa blacharska i szpachlówka.

Kolejnym etapem jest sprawdzenie stanu wnętrza, zużycia pedałów, kierownicy, foteli, oraz dokładne sprawdzenie wszystkich podzespołów elektrycznych będących na wyposażeniu samochodu używanego. po dokładnym sprawdzeniu przechodzimy do pokrywy silnika, tutaj baczną uwagę zwracamy na wycieki oleju, stan płynu chodzącego czy przypadkiem olej się do niego nie dostaje poprzez uszczelkę pod głowicą, oraz sprawdzamy elementy blacharskie takie jak podłużnice czy przypadkiem nie były spawane, prostowane lub czy nie są krzywe i uszkodzone. \

Po sprawdzeniu wizualnym warto udać się na stację diagnostyczną celem sprawdzenia stanu technicznego zawieszenia, stanu podwozia oraz poziomu emisji spalin. Po sprawdzeniu powinniśmy otrzymać wydruk z dokładnie wypisanym stanem technicznym takich elementów jak amortyzatory, hamulce, wszelkiego rodzaju informacje jak zbieżność kół. Koszt sprawdzenia samochodu na stacji diagnostycznej to zazwyczaj ok 30 zł, nasz komis samochodowy AutoStein umożliwia dokładne sprawdzenie każdego samochodu na stacji diagnostycznej.

Po takim sprawdzeniu podczas jazdy próbnej sprawdzamy sprzęgło czy się nie ślizga, sprawdzamy dynamikę silnika oraz czy nie zostawia chmury dymu podczas przyśpieszania. W dieslach sprawdzamy czy nie włącza nam się tryb awaryjny przy wyższych obrotach.

Po tak dogłębnym sprawdzeniu przechodzimy do sprawdzenia dokumentów, komis powinien nam wystawić Fakturę Vat marża zwalniając nas z opłaty skarbowej, jak i musimy zwrócić uwagę na ciągłość umów. Warto również sprawdzić historię przebiegu i samochodu w CEPIKU, dostaniemy tam takie informacje jak przebieg samochodu podczas badań technicznych, ilość właścicieli itp. Po podpisaniu umów sprawdzamy długość polisy OC i przepisujemy ją na własne nazwisko. Niektóre komisy takie jak nasz dodatkowo oferują Gwarancję mechaniczną która jest dużą zaletą podczas zakupu samochodu używanego. Daje nam spokój i nie musimy martwić się żadną awarią. Zazwyczaj gwarancje są na okres miesiąca z możliwością przedłużenia nawet do roku czasu. Nasz komis oferuje taką gwarancję na każdy samochód do 20 roku, bez znaczenia na cenę czy to za 1 tys złotych czy za 90 tys.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą samochodów używanych z Gwarancją w naszym salonie mieszczącym się na ul. Rybnickiej 247 w Radlinie. Komis nasz mieści się ok 3 km od Wodzisławia śląskiego, 3 km od Rybnika jak 10 km od Jastrzębia zdrój czy Gorzyc. Ponadto Klienci z Raciborza również nie powinni mieć problemów z dojechaniem ponieważ to zaledwie 20 km.

05 Sty 2018

Samochód używany czy nowy?

Od zawsze klienci szukający samochodów, zastanawiają się nad wyborem samochodu używanego wyższej klasy czy samochodu nowego niższej półki. Temat z pozoru prosty, jednak każdy wybór ma swoje plusy i minusy. Dysponując budżetem na poziomie 40-50 tys złotych w samochodach używanych znajdziemy już samochody klasy premium takie jak Mercedes E klasy, BMW serii 5 czy Ford Mondeo, Opel Insignia itp. są to samochody zazwyczaj kilku letnie z przebiegami na poziomie 150-200 tys km. Jakie zalety ma zakup takiego samochodu używanego? Na pewno sporo niższa cena niż samochód nowy tej klasy, a to wszystko za sprawą dużej utraty wartości w pierwszych latach. Kupując samochód używany 4-5 letni z przebiegiem ok 200 tys km musimy liczyć się z wymianami eksploatacyjnymi które przy tym przebiegu są obowiązkowe, oraz awariami układów które mogą już zacząć się pojawiać. Pierwszym i podstawowym elementem kupując samochód używany z przebiegiem powyżej 150 tys km jest wymiana paska rozrządu wraz z pompą wody, kolejnym i dość kosztownym elementem jest sprzęgło które w zależności od sposobu użytkowania samochodu przez poprzedniego właściciela może przy takim przebiegu się już kończyć, to samo tyczy się turbo doładowania w silnikach diesla, w zależności od sposobu użytkowania wytrzymałość turbin mieści się w przedziale 150-300 tys km. Kupując taki samochód musimy liczyć się z tym iż do przebiegu 200 tys zazwyczaj samochód jest bez awaryjny, a co za tym idzie żaden użytkownik nie wymienia elementów na zapas. Warto tutaj zaznaczyć iż samochód klasy premium jest dużo droższy w serwisowaniu niż samochody klas niższych które możemy zakupić nowe. Są jednak i zalety zakupu takiego samochodu, a mianowicie dostajemy samochód który jako nowy kosztował na poziomie 200 tys zł, w bardzo bogatym wyposażeniu, który zazwyczaj jest dużo lepiej wyciszony oraz daje dużo większą frajdę z jazdy. Przejdźmy więc do samochodów nowych, dysponując budżetem na poziomie 4-50 tys złotych jesteśmy w stanie kupić samochód klasy średniej, taki jak np Ford Fiesta, Lancia Ypsilon, Fiat Punto, Fiat Tipo, Skoda Fabia czy Volkswagen Polo. Zaletą tych samochodów są niskie koszty serwisowania oraz napraw, gwarancja producenta minimum na 2 lata lub 150 tys km, co sprawia iż spokojnie i bez stresu o awarię możemy wyruszyć w trasę, oraz niskie spalanie na poziomie 5 litrów na 100km. Kupując taki samochód dostajemy stosunkowo gorsze wyposażenie niż w samochodach używanych w tej samej cenie jak i stosunkowo mniejszy komfort i przestrzeń. Porównując koszty kredytowania samochody nowe wychodzą dużo korzystniej niż kredytowanie samochodu używanego, niższe oprocentowanie, prostsze procedury, mniejsza ilość dokumentów finansowych potrzebna do otrzymania kredytu oraz liczne promocje wyprzedażowe sprawiają iż przy tej samej kwocie łączny koszt kredytu może być nawet o kilka tysięcy niższy od kosztów kredytu na samochód 5 letni, do tego dochodzą nam koszty napraw auta używanego.

Podsumowując, chcąc zapewnić sobie nie dużym kosztem samochód reprezentacyjny który będzie zwracał na siebie uwagę, oraz do nam ogrom komfortu i bogatego wyposażenia, a do tego nie będzie już tak mocno tracił na wartości, mając również zapas gotówki na ewentualne awarie czy naprawy eksploatacyjne kupno samochodu używanego to dobra opcja, ponadto takie salony samochodów używanych jak nasz AutoStein w Radlinie ( droga pomiędzy Rybnikiem a Wodzisławiem-śląskim) dając Gwarancję pisemną na zakupiony samochód sprawiają iż zakup takiego auta staje się coraz bardziej opłacalne.

Chcąc jednak zakupić samochód który ma pokonywać wiele tysięcy kilometrów rocznie, a tym samym ma nam zapewnić spokój i bezpieczeństwo, chcąc trzymać go ponad 5 lat aby nie zabolała nas utrata wartości samochodu w pierwszych latach eksploatacji oraz chcąc spać spokojnie mając minimum 2-3 letnią gwarancję producenta, kupno samochodu nowego to dobre rozwiązanie.

08 Gru 2017

Pewne Auto – GWARANCJA w AutoStein

Salon samochodowy AutoStein, to miejsce godne zaufania, tylko u nas na każdy samochód do 20 roku otrzymasz pisemną Gwarancję obejmującą takie elementy jak Silnik. skrzynie biegów, zawieszenie, mechanizmy różnicowe, wały napędowe, obudowy, paski rozrządu, łańcuchy rozrządu itp. Kupując u nas samochód zostaniesz profesjonalnie obsłużony, a o wszystkich wadach i zaletach samochodu sumiennie poinformowany. Ponadto na każdy samochód otrzymasz pisemną Gwarancję, która sprawi iż będziesz spał spokojnie, a w razie nie planowanej awarii twój samochód zostanie naprawiony w serwisach profi auto. Do każdego samochodu używanego otrzymasz Fakturę Vat marża zwalniającą cie z opłaty skarbowej, certyfikat gwarancji, złotą kartę gwarancji oraz wszelkiego rodzaju dokumenty potwierdzające historię jak np wydruk z Cepiku. Przyjedź i przekonaj się sam. Zapraszamy do naszego salonu samochodowego.

AutoStein – Salon samochodów używanych z GWARANCJĄ

ul. Rybnicka 247

44-310 Radlin

03 Lis 2017

Samochody fabrycznie nowe w AutoStein

 • Przez:
 • Z Możliwość komentowania Samochody fabrycznie nowe w AutoStein została wyłączona
 • W O komisie

Wychodząc na przeciw naszym klientom, do oferty wprowadzamy samochody nowe z ofert specjalnych oraz wyprzedaży rocznika oraz samochody Demo. To dzięki tym ofertom znajdziesz u nas samochody fabrycznie nowe w atrakcyjnych cenach. Tyko u nas spokojnie przy kawie usiądziesz, a nasi specjaliści dokładnie dopasują samochód do twoich potrzeb, zaprezentujemy wszelkie dostępne opcje dodatkowe oraz wersje wyposażeniowe i na spokojnie przeanalizujemy je dopasowując do twoich potrzeb. Doradzimy jaka wersja silnikowa jest najwytrzymalsza, a która najekonomiczniejsza. Na początek do swojej oferty pragniemy wprowadzić samochody nowe grupy Fiat ( Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep ) po czym swoją ofertę będziemy chcieli poszerzyć o samochody innych marek. Znając wszelkie promocje oraz rabaty cenowe dajemy gwarancję atrakcyjnej ceny. Ponadto doradzimy jakie formy finansowania wybrać. Od kredytów po leasingi, dopasujemy wykup jak i wkład własny do twojej aktualnej sytuacji finansowej, oraz doradzimy jak spłacać aby jak najwięcej zaoszczędzić. Tylko u nas znajdziesz samochody używane z gwarancją oraz samochody fabrycznie NOWE z zerowym przebiegiem.

Strona 1 z 512345

Existing User?

Lost your password?